Müşterilerin %97'si internette yerel işletmeleri arıyor. Google Rehber ile işletmenizi yerel kullanıcılara tanıtın.

Google Haritalarına Kayıt

Google Haritalarına Kayıt

Dünya'nın en çok tercih edilen harita sistemi Google Maps'a firmanızı doğru enlem ve boylamlar ile tüm bilgilerinizi kullanarak kaydediyoruz. Kayıt ettiğimiz firmalara onay Google'ın kendisi tarafından gönderilir, böylece aldığınız hizmet tescillenir.

Yandex Haritalarına kayıt

Yandex Haritalarına kayıt

Türkiye'nin en çok tercih edilen ve en sık güncellenen dijital harita sistemine sahip Yandex Haritalarda Firmanızı Gösteriyor, Sizi Arayan Müşterilerin Rakiplerinize Kaçmasını Önlüyoruz.

İşletmenizin fark edilmesini sağlayın

İşletmenizin fark edilmesini sağlayın

Google Rehber ile rakiplerinizden farklılaşmak için işletmenizin çalışma saatlerini, fotoğraflarını ve videolarını ekleyin. Google Rehber’den en iyi şekilde yararlanmak, müşterilerinizin sizi tercih etmesini sağlayacaktır.

Müşterilerinizle bağlantı kurun

Müşterilerinizle bağlantı kurun

Google Rehber’de olmak, kullanıcıların işletmenizi Google’da kolayca bulmasını ve size ulaşmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıların sizi sosyal ağlardaki arkadaşları ile diğer kullanıcılara önermesi kolaylaşır.

Kendinizi ifade edin

Kendinizi ifade edin

Google organik arama sonuçlarında yer alıyordunuz ama kendinizi iyi ifade edemediğinizi mi düşünüyordunuz? Google Rehber’in benzersiz açıklama özelliği ile işletmenizi, ürünlerinizi/hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatın.

İşletme bilgilerinizde iyileştirmeler yapın

İşletme bilgilerinizde iyileştirmeler yapın

Google Rehber’den faydalı sonuçlar elde etmek istiyorsanız işletmenize ait bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun. Adres bilgilerinizi, telefon numaranızı, posta kodunuzu ve e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Ücretsiz Danışma Hattı: 0212 909 01 34

Dijital Harita Kaydı Hakkında Merak Ettikleriniz

+ Firmam Hangi Haritalarda Yer Alır?


+ Haritalara Kayıt Ücreti Ne Kadardır?


+ Süreç Nasıl İşliyor?